Plastové okná

Plastové okná od firmy Panorama Slovakia

Plastové okná s vynikajúcimi technickými hodnotami a parametrami. Okná majú moderný a zároveň elegantný dizajn, ktorý je skvelou voľbou pre novostavby ale aj rekonštrukcie nízkoenergetických domov. Výberom týchto plastových okien zabezpečíte to, že vaša investícia bude využitá efektívne. Vďaka plastovým oknám ušetríte na energiách a zatraktívnite vzhľad vášho domu či bytu. Spoločnosť Panorama Slovakia ponúka okná značiek REHAU, ALUPLAST, GEALAN a mnoho ďalších.

Kvalitné plastové okná

Kvalitné plastové okná sa vyznačujú skvelými tepelnoizolačnými vlastnosťami a vysokou akustickou izoláciou. Sú jednoduché a pohodlné na údržbu a odolné proti znečisteniu. Majú navyše vysokú životnosť a dvojstupňový systém tesnenia. To zaručí optimálne tesnenie proti vetru i dažďu, pod vplyvom počasia teda nehrdzavejú a nemenia tvar. Vďaka kvalitnému kovaniu sa s plastovými oknami, pri neustálom zatváraní a otváraní, ľahko manipuluje.

Montáž okien

Aby nové okná plnili svoj účel, musia byť správne namontované. Montáž okien nie je jednoduchý proces a preto ho neodporúčame robiť vlastnými silami. Naša spoločnosť zabezpečuje montáž plastových okien a dverí tímom spoľahlivých a skúsených odborníkov. Môžete si byť istý, že vaše nové plastové okná či dvere budú namontované správne a svoj účel budú plniť dokonale.

Drevené okná

Preferujete drevené okná a dvere? Vyberte si z našej ponuky kvalitných drevených okien s atraktívnym dizajnom z viacvrstvového hranola s kvalitným kovaním a tesnením, ktoré zabezpečí dom pred únikom tepla.

Hliníkové okná

Hliníkové okná s kvalitným moderným tesnením pre lepšiu tepelnú izoláciu. Okná majú skvelú schopnosť ohýbať profily vrátane rámov dverí, krídiel i líšt. Hliníkové okná sú v ponuke v rôznych konštrukčných hĺbkach profilu.

Príslušenstvo

Nielen okná a dvere, ale aj kvalitné príslušenstvo ako kľučky, žalúzie či parapety. Toto príslušenstvo je vyrábané len z kvalitného materiálu s moderným a elegantným dizajnom v rôznych farebných prevedeniach.

Referencie

Dlhoročné skúsenosti, profesionálny prístup a precíznosť práce pri výrobe, distribúcii a montáži plastových, hliníkových a drevených okien, vchodových dverí i strešných okien. Máme za sebou už mnoho úspešne dokončených projektov a spokojných zákazníkov. Pozrite si kvalitu našej práce a použitých materiálov.